Člen skupiny ENETIQA, Zodpovědná energie

O nás

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. je držitelem licencí na výrobu tepelné energie a rozvod tepelné energie. Dodávkami tepelné energie a přípravou teplé vody zásobuje v současnosti více než 9 000 domácností v České Lípě a v Dubé. Mimo domácností dodává tepelnou energii také školám, úřadům, obchodním centrům a dalším zákazníkům z terciární sféry. Od roku 2019 mohou odběratelé ČLT zapojení do věrnostního programu čerpat zvýhodněnou cenu tepla díky dlouhodobým smlouvám.

Více informací

Výrobu a techniku v českolipské teplárně povede nově Jan Sulík

Technický úsek ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ a.s. má nové vedení. Ing. Jan Sulík přichází do společnosti místo Ivana Urbana, který se loučí s pracovní kariérou. Jan Sulík bude mít od 17. ledna 2015 z pozice místopředsedy představenstva na starosti výrobu a techniku pro celou Českou Lípu.

Jan Sulík přichází ze společnosti United Energy Invest, a.s., kde připravoval investiční projekty a generální opravy energetických zařízení. Zároveň zajišťoval legislativní procesy spojené s vydáním potřebných povolení a podílel se také na podkladech potřebných pro výstavbu zařízení na energetické využití odpadů. Celou profesní kariéru se věnoval energetice. Od vysokoškolského studia oboru technika pracovního prostředí přes Žateckou teplárenskou, odkud odcházel z postu náměstka ředitele pro výrobu a rozvod tepla. Posledních šest let pracoval ve společnostech spojených se skupinou United Energy.

Ivan Urban v ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ působil téměř dvacet let a významně se podílel na vybudování jednoho z nejmodernějších systémů centrálního zásobování v České republice. „Odchází významná osobnost teplárenství v České Lípě. Rád bych i za své spolupracovníky panu Urbanovi poděkoval za dobře odvedenou práci pro naši skupinu,“ uvedl Jiří Koptík, předseda představenstva MVV Energie CZ a.s.

Valná hromada ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ zvolila nové členy statutárních orgánů. V dozorčí radě budou nově zasedat předseda představenstva MVV Energie CZ a.s. Ing. Jiří Koptík a zástupce města MUDr. Karel Tejnora. Ve funkci místopředsedy dozorčí rady pokračuje i v dalším období Ing. Libor Žížala, člen představenstva MVV Energie CZ a.s.

Sbor poradců bude pokračovat ve složení Ing. Jiří Kladníček a Oldřich Panc, které v novém funkčním období doplní Jana Rychtaříková.

TZ ČLT změny ve vedení společnosti

BEZ ODSTÁVKY A HAVÁRIÍ

Vážení zákazníci, dodávky tepelné energie fungují bez přerušení.

Žádné odstávky a havárie nejsou hlášeny.

Průběžně přijímáme opatření, která zajišťují plynulý chod našeho provozu.

Pro informace o dodávce tepla do Vašeho objektu volejte na telefonní čísla 487 834 066 nebo 602 457 788.

Klíčové kontakty

Poruchy tel.: 602 457 788 ; 487 834 066 Spojovatelka tel.: 487 805 901

Jak se k nám dostanete?

imgMap