Člen skupiny ENETIQA, Zodpovědná energie

O nás

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. je držitelem licencí na výrobu tepelné energie a rozvod tepelné energie. Dodávkami tepelné energie a přípravou teplé vody zásobuje v současnosti více než 9 000 domácností v České Lípě a v Dubé. Mimo domácností dodává tepelnou energii také školám, úřadům, obchodním centrům a dalším zákazníkům z terciární sféry. Od roku 2019 mohou odběratelé ČLT zapojení do věrnostního programu čerpat zvýhodněnou cenu tepla díky dlouhodobým smlouvám.

Více informací

Proč teplo od nás?

Naše teplo je vyráběno mimo místo spotřeby a k odběratelům je dopravováno prostřednictvím topného média. Topným médiem bývá horká voda, kterou na potřebnou a zároveň bezpečnou teplotu určenou státní normou optimalizují předávací stanice. Odběratelům tepla z centrálních rozvodů tak nehrozí nebezpečí výbuchu ani požáru a mohou si užívat bezpečného pohodlí dálkového tepla.

Odběrateli poskytuje centrální dodávka tepla pohodlí, stačí pouze nastavit vlastní radiátorový ventil. Centrálně vyrobené teplo je ekologické. Díky každodenní péči a pravidelným investicím garantujeme vysokou spolehlivost dodávek.

BEZ ODSTÁVKY A HAVÁRIÍ

Vážení zákazníci, dodávky tepelné energie fungují bez přerušení.

Žádné odstávky a havárie nejsou hlášeny.

Průběžně přijímáme opatření, která zajišťují plynulý chod našeho provozu.

Pro informace o dodávce tepla do Vašeho objektu volejte na telefonní čísla 487 834 066 nebo 602 457 788.

Klíčové kontakty

Poruchy tel.: 602 457 788 ; 487 834 066 Spojovatelka tel.: 487 805 901

Jak se k nám dostanete?

imgMap