Člen skupiny ENETIQA, Zodpovědná energie

O nás

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. je držitelem licencí na výrobu tepelné energie a rozvod tepelné energie. Dodávkami tepelné energie a přípravou teplé vody zásobuje v současnosti více než 9 000 domácností v České Lípě a v Dubé. Mimo domácností dodává tepelnou energii také školám, úřadům, obchodním centrům a dalším zákazníkům z terciární sféry. Od roku 2019 mohou odběratelé ČLT zapojení do věrnostního programu čerpat zvýhodněnou cenu tepla díky dlouhodobým smlouvám.

Více informací

Teplárna ušetřila svým zákazníkům 13 miliónů korun

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ v lednu zúčtovala cenu tepla za loňský rok a přebytek z hospodaření převedla zpět 95% svých odběratelů. Průměrné českolipské domácnosti tak bylo vráceno více než 1300 korun. V nejhůře zateplených domech ale platí lidé za teplo až dvakrát tolik než ostatní.

Uspořených třináct miliónů bylo již v únoru vráceno na konta vlastníků objektů nebo jejich zástupců. V současné chvíli by měla být všechna vyúčtování v poštovních schránkách. Každá domácnost se může přesvědčit, jak s teplem hospodařila. V domech, kde jsou zateplené pláště domů, střechy, lodžie, vyměněná všechna okna a důkladně provedené izolace rozvodů platí průměrná domácnost 17 tisíc korun.

Neudržované domy však dokáží odebrat z peněženek svých nájemníků až dvojnásobek. „Každý by se měl zajímat o to, kolik platí za energie. Nejen kvůli přehledu a dopadu do rodinného rozpočtu, ale i kvůli celkovému porovnání výhod a nevýhod různých dodavatelů energie. My klademe důraz na zachování kvality životního prostředí a udržitelného rozvoje České Lípy,“ upřesnila předsedkyně představenstva Jitka Holčáková.

 

Teplarna_usetrila_svym_zakaznikum_13_milionu

BEZ ODSTÁVKY A HAVÁRIÍ

Vážení zákazníci, dodávky tepelné energie fungují bez přerušení.

Žádné odstávky a havárie nejsou hlášeny.

Průběžně přijímáme opatření, která zajišťují plynulý chod našeho provozu.

Pro informace o dodávce tepla do Vašeho objektu volejte na telefonní čísla 487 834 066 nebo 602 457 788.

Klíčové kontakty

Poruchy tel.: 602 457 788 ; 487 834 066 Spojovatelka tel.: 487 805 901

Jak se k nám dostanete?

imgMap