Člen skupiny ENETIQA, Zodpovědná energie

O nás

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. je držitelem licencí na výrobu tepelné energie a rozvod tepelné energie. Dodávkami tepelné energie a přípravou teplé vody zásobuje v současnosti více než 9 000 domácností v České Lípě a v Dubé. Mimo domácností dodává tepelnou energii také školám, úřadům, obchodním centrům a dalším zákazníkům z terciární sféry. Od roku 2019 mohou odběratelé ČLT zapojení do věrnostního programu čerpat zvýhodněnou cenu tepla díky dlouhodobým smlouvám.

Více informací

web_levnejsi_teplo_text

 

O projektu

 

Pro koho je levnější teplo?

Pro všechny zákazníky, kterým dodává ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ teplo až do domu: domácnosti, školy, školky, zdravotnická zařízení, veřejné budovy i podnikatelské provozovny. Podmínkou je uzavření smlouvy k odběru tepla na dobu 5 let.

Proč je teplo levnější?

Sleva je odměnou za věrnost zákazníkům, kteří podepíší s ČESKOLIPSKOU TEPLÁRENSKOU dlouhodobé smlouvy.

O kolik je levnější teplo?

Každý rok, počínaje rokem 2019, mohou zákazníci ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ ušetřit 4 % ze standardní ceny tepla. Průměrně tak bytový dům ušetří kolem 116 tisíc korun za dobu trvání smlouvy.

Je možné získat levnější teplo i po roce 2019?

Zákazníci ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ mají možnost uzavření věrnostní smlouvy i po roce 2019, vždy však s platností od 1. ledna následujícího roku.

web_sleva_srovnani

 

Proč je dobré připojit se k věrnostnímu programu od ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ?

Zákazník získá díky dlouhodobé smlouvě vždy výhodnější cenu tepla oproti standardní ceně. ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ nabízí nově i elektronickou fakturaci.

V ceně tepla je také kompletní služba: nepřetržitý monitoring provozu jednotlivých částí sítě centrálního zásobování, havarijní pohotovost 24 hodin denně, celoroční správa a údržba technologických zařízení a poradenství týkající se spotřeby a vyúčtování.

 

web_5_vyhod_cervene

 

 

BEZ ODSTÁVKY A HAVÁRIÍ

Vážení zákazníci, dodávky tepelné energie fungují bez přerušení.

Žádné odstávky a havárie nejsou hlášeny.

Průběžně přijímáme opatření, která zajišťují plynulý chod našeho provozu.

Pro informace o dodávce tepla do Vašeho objektu volejte na telefonní čísla 487 834 066 nebo 602 457 788.

Klíčové kontakty

Poruchy tel.: 602 457 788 ; 487 834 066 Spojovatelka tel.: 487 805 901

Jak se k nám dostanete?

imgMap