Člen skupiny ENETIQA, Zodpovědná energie

O nás

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. je držitelem licencí na výrobu tepelné energie a rozvod tepelné energie. Dodávkami tepelné energie a přípravou teplé vody zásobuje v současnosti více než 9 000 domácností v České Lípě a v Dubé. Mimo domácností dodává tepelnou energii také školám, úřadům, obchodním centrům a dalším zákazníkům z terciární sféry. Od roku 2019 mohou odběratelé ČLT zapojení do věrnostního programu čerpat zvýhodněnou cenu tepla díky dlouhodobým smlouvám.

Více informací

web_levnejsi_teplo_text

 

 

 

Časté dotazy

 

Kdo mi pomůže s vysvětlením nového produktu?

Obchodní oddělení ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ je připraveno projednat veškeré detaily nové smlouvy, odpovědět na případné dotazy a připravit dokumentaci k podpisu. Kontaktujte obchodní oddělení prostřednictvím e-mailu obchod.clt@enetiqa.cz nebo využijte telefonní kontakt na obchodníka.

Proč je sleva podmíněná vázaností?

Je to právě dlouhodobý partnerský vztah s našimi zákazníky, který nám zaručí možnost investic do efektivity soustavy. Zasmluvnění zákazníků na delší časové období nám tak umožňuje lépe plánovat výši a zaměření investic. Celý systém centrálního zásobování teplem tak může být stabilnější, z čehož budou profitovat zákazníci, kteří se navíc dlouhodobě zbaví jakékoli starosti o teplo.

Mohu někde vidět vzorovou dokumentaci?

Samozřejmě. Vzorová dokumentace je k dispozici online na našich webových stránkách v sekci Smluvní dokumentace věrnostního programu.

Jakou mám jistotu, že slevu opravdu v ceně tepla dostanu?

Slevu v ceně tepla oproti standardní ceně garantuje zákazníkovi nová smlouva s ČESKOLIPSKOU TEPLÁRENSKOU. V obsahu smlouvy je popsán cenový model, samotná sleva v ceně tepla a také její každoroční garance po dobu 5 let.

Jak bude garantováno, že ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ nenavýší uměle standardní cenu?

Sleva ve výši 4 % je zaručena dlouhodobou smlouvou a garance této slevy je právě obsahem smlouvy. Náklady i zisk teplárny podléhají přísné regulaci ze strany Energetického regulačního úřadu. Cena pro zákazníky s dlouhodobou smlouvou bude vždy o 4 % výhodnější, než pro zákazníky bez dlouhodobého závazku.

Je sleva spojená i se snížením komfortu pro zákazníky? Změní se nějak poskytované služby?

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ se naopak snaží své služby neustále zlepšovat. Pravidelně provádí výzkum zákaznické spokojenosti a kromě plnění přísných parametrů pro výrobu tepla se věnuje dalším službám, které zákazníci čerpají v ceně tepla a nemusejí se tak již o nic starat. Stačí jen otočit kohoutkem.

 

web_5_vyhod_cervene

 

 

BEZ ODSTÁVKY A HAVÁRIÍ

Vážení zákazníci, dodávky tepelné energie fungují bez přerušení.

Žádné odstávky a havárie nejsou hlášeny.

Průběžně přijímáme opatření, která zajišťují plynulý chod našeho provozu.

Pro informace o dodávce tepla do Vašeho objektu volejte na telefonní čísla 487 834 066 nebo 602 457 788.

Klíčové kontakty

Poruchy tel.: 602 457 788 ; 487 834 066 Spojovatelka tel.: 487 805 901

Jak se k nám dostanete?

imgMap