Člen skupiny ENETIQA, Zodpovědná energie

O nás

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. je držitelem licencí na výrobu tepelné energie a rozvod tepelné energie. Dodávkami tepelné energie a přípravou teplé vody zásobuje v současnosti více než 9 000 domácností v České Lípě a v Dubé. Mimo domácností dodává tepelnou energii také školám, úřadům, obchodním centrům a dalším zákazníkům z terciární sféry. Od roku 2019 mohou odběratelé ČLT zapojení do věrnostního programu čerpat zvýhodněnou cenu tepla díky dlouhodobým smlouvám.

Více informací

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ bude svým zákazníkům vracet za loňský rok téměř patnáct set korun

Hlavním důvodem snížení loňských nákladů na teplo a teplou vodu bylo především hospodárné a efektivní spalování zemního plynu a také zvýšení celoročních dodávek tepla. ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. (ČLT) tak bude vracet domácnostem v průměru 1500,- Kč.

„V roce 2010 se nám podařilo vhodně nakoupit zemní plyn, modernizovat další část soustavy a dodali jsme také více tepla. Předběžná cena pro domácnosti byla v loňském roce těsně nad hranicí 600 Kč/GJ. Po dopočítání skutečných nákladů se tato částka snížila o více jak 45 Kč/GJ. Konečná cena pro zákazníky zásobované prostřednictvím domovních předávacích stanic (DPS) tak je 555 Kč/GJ,“ upřesnil výbornou zprávu pro zákazníky předseda představenstva ČLT Ing. Tomáš Balcar.

Průměrná roční spotřeba českolipských domácností byla v posledním roce necelých 32 GJ (cca 17 500 Kč), z toho zhruba třetinu představuje spotřeba teplé vody. Každá rodina, která odebírala teplo z DPS (stupeň předání s nejvyšším komfortem), tak dostane průměrně nazpět téměř patnáct set korun.

TZ_CLT_vrati zakaznikum preplatek

 

BEZ ODSTÁVKY A HAVÁRIÍ

Vážení zákazníci, dodávky tepelné energie fungují bez přerušení.

Žádné odstávky a havárie nejsou hlášeny.

Průběžně přijímáme opatření, která zajišťují plynulý chod našeho provozu.

Pro informace o dodávce tepla do Vašeho objektu volejte na telefonní čísla 487 834 066 nebo 602 457 788.

Klíčové kontakty

Poruchy tel.: 602 457 788 ; 487 834 066 Spojovatelka tel.: 487 805 901

Jak se k nám dostanete?

imgMap