Člen skupiny ENETIQA, Zodpovědná energie

O nás

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. je držitelem licencí na výrobu tepelné energie a rozvod tepelné energie. Dodávkami tepelné energie a přípravou teplé vody zásobuje v současnosti více než 9 000 domácností v České Lípě a v Dubé. Mimo domácností dodává tepelnou energii také školám, úřadům, obchodním centrům a dalším zákazníkům z terciární sféry. Od roku 2019 mohou odběratelé ČLT zapojení do věrnostního programu čerpat zvýhodněnou cenu tepla díky dlouhodobým smlouvám.

Více informací

Česká Lípa získá věrnostní program na dodávky tepla

web_levnejsi_teplo_banner

Sleva je připravena od 1. ledna 2019 ve výši 4 % pro všechny odběratele, kterým dodává ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ teplo až do domu, tedy pro domácnosti, školy, školky, zdravotnická zařízení, veřejné budovy i podnikatelské provozovny. Například průměrný bytový dům může na vytápění a přípravě teplé vody ušetřit po dobu trvání smlouvy 116 tisíc korun. Nutnou podmínkou je uzavření smlouvy s ČESKOLIPSKOU TEPLÁRENSKOU na pět let.

Další, jednorázový bonus – slevu ve výši 2 % z vyúčtování za dodávku tepelné energie již za rok 2018 – získají zákazníci, kteří podepíší věrnostní smlouvu do 30. 11. 2018.

Věrnostní program, a s ním související slevu z ceny tepla, podporuje i největší odběratel – OSBD Česká Lípa. „Spolu s našimi klíčovými odběrateli si uvědomujeme důležitost zachování moderní soustavy zásobování teplem v České Lípě a její ekologický přínos pro celý region. Na rozdíl od domovních plynových kotelen je soustava zásobování teplem ekologická, bezpečná a dodávka tepla all inklusive“, říká předseda představenstva ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ Ing. Radomír Ondra. Teplárna garantuje i nadále všem zákazníkům komfortní dodávku tepla včetně dalších služeb jako je správa, údržba a 24hodinová pohotovost pro tepelnou pohodu českolipských domácností.

 

 

BEZ ODSTÁVKY A HAVÁRIÍ

Vážení zákazníci, dodávky tepelné energie fungují bez přerušení.

Žádné odstávky a havárie nejsou hlášeny.

Průběžně přijímáme opatření, která zajišťují plynulý chod našeho provozu.

Pro informace o dodávce tepla do Vašeho objektu volejte na telefonní čísla 487 834 066 nebo 602 457 788.

Klíčové kontakty

Poruchy tel.: 602 457 788 ; 487 834 066 Spojovatelka tel.: 487 805 901

Jak se k nám dostanete?

imgMap